Tarihçe

1991 yılından bu yana içinde bulunduğumuz ticaret sektöründe, küreselleşme ile birlikte kurumsallaşma ihtiyacı hissedilmiş ve o ana kadar ki tecrübeler ışığında 1991 yılında Yurtçaklar Elektronik bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Yurtçaklar Elektronik 1991 yılından bu yana sektörde önemli bir yer edinmiş ve tamamen kendi öz kaynaklarıyla gittikçe büyüyerek sağlam, güvenilir ve sektöründe referans olarak gösterilen, güçlü bir firma haline gelmiştir.


Vizyonumuz

İthalat ve ihracat alanında saygın ve güvenilir bir şirket, sürdürülebilir bir büyüme trendini istikrar içerisinde devam ettiren değerli bir marka, Herkesin çalışmak ve güç birliği yapmaktan memnuniyet duyacağı, geleceğin Türkiye’sinin Lider firması olmaktır.


Misyonumuz

Kaliteli, güvenli ve nitelikli konut üretiminde bulunmak. Gerçekleştirdiğimiz imalat ve ürettiğimiz hizmetlerle, insanlarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmak. Geleceğin Türkiye'sinin ihtiyaçlarını bugünden öngörerek, gerekli yapılanmaları ve adımları gecikmeden atmak. Müşterilerinin, çalışanlarının ve hedef kitlesinin memnuniyetini, temel ilke olarak benimsemek. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak suretiyle, Alanında öncü, örnek kabul edilen ve yeni girişimciler tarafından model olarak kabul gören bir firma olacaktır.

Copyright 2013 GMG Star birYurtçaklar Elektronik kuruluşudur.

Software & Design Powered by tasarım PR